W świecie elitarnego, francuskiego jubilerstwa, dom Boucheron zawsze słynął ze swojej dyskrecji. Francuska dynastia założona przez Frederica Boucheron w 1858 roku, nieprzerwanie uwodziła świat najpiękniejszymi i najbardziej drogocennymi kreacjami. Cztery generacje zazdrośnie strzegły dziedzictwa Boucheron.
Dom Boucheron wprowadza na rynek nową kolekcję biżuterii, nazwaną enigmatycznie „Exquises Confidences”, czyli Sekretne Powody. Inspiracją była słynna i uwielbiana przez Ludwika XV Markiza de Pompadour.
Nowa kolekcja ma wiele zakamarków, które mogą być odkrywane krok po kroku, na przykład w „pompon” jest ukryta sylwetka kobiety; pierścionek ukrywa różne kształty w zależności z której strony na niego spojrzymy; kamień ujawnia się przy ruchu ręki.
przystojniak, ktory zaopiekuje sie piekna dwudziestoletnia...?
przyczyni sie do tego ze Niunia powie tak?
Firma CHIMENTO szczyci się swoimi ...
Do ludzi uwielbiających opływać w luksus ...
Od niedawna dostępne są na polskim rynku ...
Kolekcja lamp zaprojektowana przez ...
Copyright © 2010 Wirtualna Polska