Milioner szuka narzeczonego dla córki

Milioner szuka narzeczonego dla córki

2012-11-07
  A A A
 

Niezależnie od zasobności portfela, dzieci mogą sprawić zawód swoim rodzicom. Pewien milioner z Hong Kongu - Cecil Chao oficjalnie ogłosił, że jest skłonny zapłacić 65 milionów dolarów, czyli 208 mln złotych, mężczyźnie, który ożeni się z jego córką.

Niestety są sprawy, których nie załatwią nawet pieniądze. Okazuje się, że 33-letnia Gigi Chao jest zdeklarowaną lesbijką. Całej sytuacji nie poprawia fakt, że od ośmiu lat żyje w stałym związku. Mało tego, podobno wzięła ślub ze swoją partnerką w Paryżu.

Milioner chyba nie do końca godzi się z takim stanem rzeczy. Szuka odpowiedniego męża dla swojej córki. Kandydat, który się sprawdzi otrzyma fortunę. Jakie są wymagania? Mężczyzna musi mieć charakter podobny do Gigi, ona powinna go pokochać. Na antenie programu ABC Cecil Chao przyznał, że bycie homoseksualistą jest w porządku, a orientacja seksualna zależy od osobistego wyboru każdego człowieka. Jednak odnośnie swojej córki ma inne zdanie. Chce, żeby dziewczyna miała okazję przekonać się, czego tak naprawdę chce w życiu. Swoje stanowisko argumentuje faktem, że młodzi ludzie często zmieniają zdanie. Gigi w wywiadzie dla tej samej stacji odpowiada krótko: "Moje serce jest zajęte".

Cecil Chao oprócz Gigi ma jeszcze dwoje dzieci. Co ciekawe, milioner nigdy się nie ożenił , każde z dzieci ma z inną kobietą. Podobno chwalił się, że w swoim życiu miał ponad 10000 partnerek. Mimo takiego stanu rzeczy, pragnie, żeby jego córka miała "normalne życie rodzinne".

RŁa/BL

Polub luxclub.pl na Facebooku

TAGI: najbogatsze kobiety | najbogatsi ludzie

oceń
3
2
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: +2 [4]
~Wolny Strzelec [2012-12-19 15:58]

Jeśli szuka mężczyzny to ja się piszę podoba mi się jak kobieta ma swoje zdanie o orientacji ale wiem jedno nie ma takiej rzeczy i takiej osoby której nie da się zmienić w przyjemny sposób :):)

odpowiedz

Ocena: 0 [2]
~kratos5555 [2012-11-10 17:32]

ja sie ożenie

odpowiedz


Katalog zegarków

akceptuję regulamin

regulamin serwisu