Luksusowe zachcianki gwiazd

Luksusowe zachcianki gwiazd

2012-11-15
  A A A
 

Podobno od przybytku głowa nie boli, ale być może do głowy przychodzą ciekawe pomysły. Z pewnością życie w luksusie wyzwala w bogaczach potrzeby, których nie dostrzegają przeciętni ludzie. Szczególnie gwiazdy mają słabość do kupowania rzeczy, które są zbędne, a kosztują fortunę.

Ben Affleck. Znany aktor dał się namówić tureckiemu sprzedawcy i kupił sobie oryginalny turecki dywanik za 2500 dolarów (8000 zł). Obecnie jest używany jako mata w łazience.

Mike Tyson. Bokser z pewnością nie jest postrzegany jako rozrzutny romantyk. Nie zmienia to faktu, że kupił swojej pierwszej żonie Robin Givens wannę wartą 2 miliony dolarów (6,4 mln złotych).

Beyonce. Piosenkarka i jej mąż słyną z rozrzutności i słabości do luksusu. Beyonce w 2007 roku kupiła złote legginsy marki Balenciaga warte 100 000 dolarów (320 tys. złotych).

Bono Znany muzyk wydał 1700 dolarów (5440 złotych) na bilet odrzutowcem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że opłata za przelot dotyczyła kapelusza, który Bono zostawił we Włoszech.

Lady Gaga
Piosenkarka panicznie boi się duchów. W związku z tym kupiła specjalny miernik badający zachowania złych duchów. Koszt zabawki: 50000 dolarów (160 tys. złotych).

RŁa/BL

Polub luxclub.pl na Facebooku

TAGI: beyonce | bono | lady gaga | ben affleck

oceń
3
0
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: -1 [1]
~20latek [2012-12-04 02:07]

Kochani Państwo, mam pomysł na pomoc uboższej grupie społecznej poprzez produkt odciążający budżety domowe, współpracując z partnerami handlowymi, a przy tym finansujący program zapobiegania samobójstwom i dotujący organizacje pomocy wykluczanym grupom. Poszukuję specjalistów, zapraszam do kontaktu. fb/pomagajmysobie

odpowiedz


Katalog zegarków

akceptuję regulamin

regulamin serwisu