W zamierzchłych czasach kobieta była tylko dodatkiem do motoru. Dzisiaj nie ma na to zgody. Mężczyzna może być dodatkiem do niej, tak samo jak motor. Kobiety radzą sobie na dwóch kółkach po prostu świetnie. W dodatku nie chcą tylko jechać, chcą również wyglądać!
Pomyślała o tym firma Harley-Davidson. Widocznie przyszedł czas, kiedy motocykl nie jest już przejawem szowinizmu ani tym bardziej kultury macho. Motor może już być różowy!
Kolekcja H-D odzwierciedla kobiece marzenia o dziewczęcości i lekkości na ciężkim motorze. Dobrze zaprojektowane, bez zbędnych ozdobników, seksowne stroje z łatwością trafią w gusta motocyklistek. Część zysków ze sprzedaży odzieży zostanie przekazana dla fundacji ''Your Shoes Support'', która wspiera walkę kobiet z rakiem piersi.
HD już od lat 30-tych produkuje odzież motocyklową dla kobiet;)
Nieznacznie dwa lata po pierwszej edycji ...
Jeżdżąca kuchnia z fabryki General ...
Kobiety radzą sobie na dwóch kółkach po ...
Futurystyczna wizja Ariny Komarovej
Copyright © 2010 Wirtualna Polska