Męska moda na jesień

Męska moda na jesień

2013-10-04
  A A A
 

Inspiracją do stworzenia jesienno – zimowej kolekcji Bytom było przedwojenne polskie i światowe kino, które zachwyca nie tylko swoim niepowtarzalnym urokiem, ale również, a może przede wszystkim, elegancją aktorów.

Kolekcja łączy tradycyjny, krawiecki kunszt z nowoczesnym krojem i funkcjonalnością. Najistotniejszymi i najbardziej charakterystycznymi elementami w kolekcji są nieoczekiwane kompilacje wysokiej jakości materiałów np. surowa, ascetyczna wełna w połączeniu ze skórą. Marka proponuje zaskakujące połączenia stylistyczne produktów zacierając granice między stereotypowo pojmowaną elegancją a współczesnym stylem. Przykładem takich zestawień jest połączenie klasycznej, białej koszuli z krawatem lub muchą w zestawieniu z puchową parką czy kurtką typu bomber. W kolekcji możemy odnaleźć całą gamę dobrze skrojonych garniturów wykonanych z wysoko gatunkowych wełen o różnorodnych splotach i bogatej kolorystyce. Dużą część kolekcji zajmują marynarki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje marynarka w charakterystyczny deseń tartanu oraz marynarki dzianinowe, które wpisują się w najnowsze trendy i są świetną alternatywą dla swetrów. Przewijającym się detalem są naszywane łaty z tkaniny wierzchniej. Uzupełnieniem garniturów oraz marynarek są koszule o różnym kształcie kołnierzyków. W tym roku kolekcja zaskakuje różnorodnością kolorów, które są widoczne w bogatej ofercie swetrów, chinosów, kurtek i akcesoriów, w tym krawatów i poszetek.

Wpływ polskiej kinematografii zauważalny jest również w premierowej kolekcji marki o nazwie BYTOM THE CULTURE ICONS. To projekt marki mający na celu przypomnienie wybitnych osobowości polskiej kultury. W wybranych sklepach firmowych i internetowym dostępna jest już w sprzedaży kolekcja z wizerunkiem jednego z najwybitniejszych i najpopularniejszych aktorów powojennej Polski – Zbigniewa Cybulskiego.

Polub luxclub.pl na Facebooku

TAGI: bytom | moda | jesień | garnitur

oceń
0
0
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!


Katalog zegarków

akceptuję regulamin

regulamin serwisu