COS świętuje pierwszy rok w Polsce

COS świętuje pierwszy rok w Polsce

2013-07-19
  A A A
 

W celu uczczenia pierwszego roku działalności w Polsce, marka COS zaprosiła wybrane studia projektowe do współpracy, podczas wyjątkowego wydarzenia, które będzie miało miejsce w sklepie COS we wrześniu.

Przez trzy tygodnie Studio Rygalik, biuro architektoniczne MOOMOO oraz duet projektantów chmara.rosinke przedstawią swoje prace, które w swej twórczości nawiązują do filozofii marki COS. Wystawa będzie miała premierę 19 września i przez kolejne trzy tygodnie okna sklepu COS oddane zostaną do dyspozycji trzem wybitnym polskim twórcom.

“Światy designu oraz architektury stanowią dla nas ważną inspiracje, zarówno w tworzeniu nowych kolekcji, jak również podczas projektowania wnętrz naszych sklepów. W Polsce spotkaliśmy wiele osób, które podobnie do nas czerpią inspirację ze świata sztuki oraz designu.

Ponadto, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że marka COS została dobrze przyjęta w Polsce, więc uznaliśmy, że naturalnym sposobem na uczczenie pierwszego roku naszej obecności na tym rynku będzie zaproszenie Polskich twórców do wspólnego przedsięwzięcia” powiedziała Karin Gustafsson, główna projektantka damskiej kolekcji COS.

“Wzornictwo wysokiej jakości połączone z funkcjonalnością stanowi myśl przewodnią zarówno marki COS, jak również zaproszonych artystów. Dzięki wystawie, możemy podzielić się inspiracjami naszej codziennej pracy z naszymi klientami. Nie możemy się doczekać aż dzieła zostaną wystawione i mamy nadzieję, że nasi klienci, podobnie jak my, uznają je za inspirujące” dodał Martin Andersson, główny projektant męskiej kolekcji.

Dzieła będą wystawione od 19.09.2013 do 12.10.2013 w sklepie COS, w Warszawie, przy ul. Mysiej 3.

Polub luxclub.pl na Facebooku

TAGI: design | sztuka | projektanci | moda

oceń
6
0
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!


Katalog zegarków

akceptuję regulamin

regulamin serwisu