Sunreef Yachts rusza na podbój Chin i otwiera biuro w Szanghaju

Sunreef Yachts rusza na podbój Chin i otwiera biuro w Szanghaju

2013-03-14
  A A A
 

Obchodząca w 2012 roku swoje 10-lecie stocznia dynamicznie rozwija skrzydła na całym świecie, a jej spektakularny sukces wzbudza podziw w całym środowisku jachtowym.

Główną siedzibą stoczni jest Gdańsk, a stałą prezencję na rynkach amerykańskim i azjatyckim zapewniają miejscowe biura w Fort Lauderdale w USA oraz nowo powstałe w Szanghaju w Chinach.

Po latach udanej promocji marki w Europie i Stanach Zjednoczonych, firma zdecydowała się skupić uwagę na wciąż definiującym się rynku azjatyckim, a w szczególności na Chinach. Tamtejsze biuro już działa w Szanghaju skąd nadzorować będzie wszystkie sprawy marketingowo-sprzedażowe w Chinach i Hong Kongu. Biurem zarządza dotychczasowy Public Relations/Marketing stoczni, a obecnie Dyrektor ds. sprzedaży w Chinach, Ewa Stachurska

Sunreef Yachts China weźmie udział w nadchodzących targach luksusu Hainan Rendezvous Sanya w marcu 2013, w targach China International Boat w Szanghaju w kwietniu 2013 oraz w Hong Kong Gold Coast w maju 2013. Wszystkie wspomniane targi, z wyjątkiem Szanghaju, będzie obejmować uroczysta prezentacja nowego katamaranu żaglowego, Sunreef 70 FENG, sprzedanego chińskiemu klientowi w ubiegłym roku. Będzie to największy katamaran w Chinach, którego stałą bazą będzie miasto-kurort, Sanya na wyspie Hainan.

Ten wyróżniający się z tłumu jacht o kadłubach w kolorze intensywnej czerwieni zachwyca subtelnym i orientalnym designem wnętrz oraz nieskazitelną jakością wykończenia. Ponadto, stocznia stawia na wzmożoną promocję gamy jachtów motorowych z nowym modelem 60 Sunreef Power i popularnym 70 Sunreef Power na tym rynku, gdzie wciąż dominuje zainteresowanie jachtingiem motorowym.

Po dziesięciu latach intensywnego rozwoju na świecie, a zwłaszcza w Europie i w obu Amerykach, firma postawiła na dalszą ekspansję, tym razem w kierunku Azji, ze szczególnym naciskiem na Chiny, zważywszy na niesamowity potencjał kraju środka i jego chłonność rynkową na dobra luksusowe. Rynek ten jest jednak wciąż niedojrzały, a jachting jest postrzegany bardziej jako środek pielęgnacji relacji biznesowych i pozyskania statusu wśród inwestorów niż hobby. Jesteśmy jednak przekonani, iż nadejdzie moment, w którym odwrócą się proporcje tej konfiguracji.

Chcemy pracować nad tym, by nowi pasjonaci żeglarstwa znali wówczas doskonale markę Sunreef Yachts. Już teraz możemy zaobserwować rosnące zainteresowanie dla katamaranów i ciekawość związaną z innowacyjnym konceptem jakim jest katamaran-jacht. Od momentu otwarcia biura otrzymujemy regularnie wiele zapytań od potencjalnych klientów, mediów i brokerów. Fizyczna obecność przedstawicielstwa stoczni w Chinach przyniosła natychmiastowy wzrost świadomości marki, zapewnia Ewa Stachurska.

Biuro Sunreef Yachts w Chinach mieści się w najbardziej ekskluzywnej części centrum miasta Szanghaju - Puxi, w centrum handlowo-biurowym Plaza 66.

materiały prasowe

Polub luxclub.pl na Facebooku

TAGI: luksusowy | luksus | jacht | gadżet | stocznia | milioner | chiny

oceń
4
0
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!


Katalog zegarków

akceptuję regulamin

regulamin serwisu