Klasyczna elegancja: czar luksusowych zegarków

Klasyczna elegancja: czar luksusowych zegarków

2013-12-11
  A A A
 

Czy luksusowy zegarek może wpłynąć na nasz wizerunek? Panowie, którzy cenią sobie styl klasyczny i stawiają na elegancję, doskonale znają jego siłę. Wiadomo, że zegarek to nie tylko urządzenie odmierzające czas, to ważny dodatek do stroju, który może wiele powiedzieć na temat swego właściciela.

W jaki sposób zegarek może wpływać na wizerunek każdego z nas?

Zegarek prawdę ci powie

Pozornie niewielki dodatek może zdradzić wiele sekretów na temat swego właściciela. Nic dziwnego, że dla przedstawicieli zawodów otoczonych powszechnym szacunkiem oraz biznesmenów wybór takiego dodatku staje się równie ważny, jak dobór garnituru. Dlaczego? Bo zegarek pozwala budować swój wizerunek specjalisty i profesjonalisty. Źle dobrany do reszty stroju lub rażący swym abstrakcyjnym wyglądem może zniechęcić innych do posiadacza takiego właśnie czasomierza. Cenione są za to eleganckie zegarki o klasycznych tarczach, które są odbierane jako symbol przywiązania do tradycyjnych wartości. W tworzeniu profesjonalnego wizerunku są one wręcz niezastąpione. Jak dokonać ich najlepszego wyboru? Najlepsze zegarki to czasomierze uniwersalne, które łączą w sobie piękny wygląd, trwałość oraz funkcjonalność. Ideałem dla wielu panów jest zegarek na każdą okazję, który sprawdzi się zarówno w trakcie wizyty na siłowni, jak i w gabinecie. Czy takie połączenie jest możliwe?

Klasyczna elegancja nie musi być nudna

Dla wielu osób elegancja i klasyka łączą się z jednym – z nudą. Wystarczy jednak przyjrzeć się dokładniej kolekcjom markowych zegarków, by szybko zmienić zdanie na ten temat. Na stronie zegarownia.pl można zapoznać się z zegarkami Casio oraz wieloma innymi markami, które doskonale łączą elegancki, tradycyjny wygląd z nowoczesnymi funkcjami. Jakie zegarki mogą wybrać ci, którzy chcą stworzyć wizerunek siebie jako osoby wiarygodnej i profesjonalnej? Jednym z najprostszych rozwiązań są klasyczne zegarki z prostą tarczą i skórzanym paskiem. Panowie bardziej wymagający mogą znaleźć zegarki łączące funkcje idealne dla osób kochających aktywny styl życia z eleganckim wyglądem.

Szeroki wybór markowych zegarków sprawia, że panowie mogą bez problemów dopasować czasomierz do swych potrzeb i cieszyć się eleganckim, a jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem do swego stroju. To szczególnie ważne dla tych, dla których odpowiedni wizerunek jest kluczem do zawodowego sukcesu.

Materiał powstał przy współpracy z serwisem zegarownia.pl.

Polub luxclub.pl na Facebooku

TAGI: zegarek | zegarki | gadżet | dodatek | dodatki | moda | luksus

oceń
3
1
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: -5 [7]
~dziwne, nie ? [2015-09-06 20:07]

Na ślub córki założyłem zegarek marki Poljot, ma już ponad 40 lat i nie tylko działa, ale i precyzyjnie odmierza czas.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -1 [7]
~Etatowy [2015-07-05 21:49]

Witam na poniższym forum "fachowców" od zegarków, którzy mają maniery Kulczyka a dochody z pracy na umowę - zlecenie.

odpowiedz

Ocena: -5 [13]
~emeryt [2014-10-16 19:48]

Ja miałem zegarej marki POBIEDA i wiecie co, mierzył tak samo czas jak DOXA ! - niewyobrażalne, a jednak !

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +7 [7]
~Jureczek [2015-05-20 00:15]

Większość ludzi sądzi że zegarek naręczny jest do mierzenia czasu . Otóż nie drodzy rodacy - zegarek naręczny określa STATUS MATERIALNY SWEGO WŁAŚCICIELA ... czas jest pojęciem drugorzędnym . To jest swoisty kod , którym się porozumiewają ludzie z klasą . Dlatego prawdziwy zegarek ( mechaniczny , szwajcarski ) tyle kosztuje .

odpowiedz

Ocena: -8 [14]
~logiczny [2015-02-28 16:10]

Jeden z modeli Rolexa w polskim sklepie kosztuje ok. 100 tys. zł - i wiecie co ? - jego podróba w internecie kosztuje ok. 300 zł. I wiecie co ? - nie tylko działa ale nawet czas mierzy tak samo !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +24 [28]
~tata [2013-12-12 21:10]

Czas jest zbyt cenny aby odmierzać go byle jak i byle czym ...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +19 [21]
~tata [2014-04-07 14:29]

Drodzy internauci - wiedza na temat świata zegarków w naszym społeczeństwie jest na poziomie epoki kamienia łupanego . To co czyta się na forach dla "znawców" ... poraża . Brak podstawowej wiedzy z zakresu prestiżu poszczególnych marek zegarków , brak wiedzy o historii światowego zegarmistrzostwa , totalna bez wiedza o komplikacjach i kalibrach mechanizmów , kompromitujący brak wiedzy o cenach zegarków i wiele innych tematów związanych z zegarkami . Dlaczego w naszym kraju wypowiadają się ludzie, którzy o zegarkach - nie mają bladego pojęcia ? To tak jakby wymagać uszycia modnego garnituru od ... murarza !!! Co to ma być ? Próba dowartościowania się ??? Obrażanie , wyśmiewanie , krytykowanie ... to główne cechy "fachowców" wypowiadających się na forach zegarkowych . Po prostu strach się bać ! Proponuję poczytać na w/w tematy - a potem dopiero wypowiadać się publicznie . Pozdrawiam i zdrowia życzę ...

odpowiedz

Ocena: +17 [21]
~biznesmen [2014-01-29 00:11]

Jak dla mnie mówienie o klasie człowieka i wymienianie marki Casio marki typowo z dolnej półki jest niesmaczne :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź


Katalog zegarków

akceptuję regulamin

regulamin serwisu